Partyandilek: blog

Reality show s jednou jedinou hlavní postavou

Logo (rainbow)

Partyandílek a pártyblog se vrací na scénu!

PártyNěkteří už si mysleli, že je načisto po mě, ale se šeredně spletli! Jsem zpět a pártyblog taky!

V dnešním souhrnném příspěvku bych rád uvedl pouze několik nejdůležitějších informací, není prostor na takové ty vedlejší věci, jako že jsem třeba opustil školu a tak…

Přežil jsem léto 2010 (to je ale překvapení, co?). I když ohledem na to, že jsem několikrát navštívil města jako Krnov či Brno, je to poměrně s podivem. Zlaté Slovensko a Bratislava s kluby, ve kterých se občas najde bomba. Zlatá Vídeň a její zrádná podzemka jezdící nad zemí a značená U1, U2, U3, U4 a U6. Zlaté bažiny na nejzápadnějším bodě České republiky. Zlatý Mostecký Chánov. Zlatá Praha jakožto feťácké doupě. Po návštěvě Brna a Krnova se všude budete cítit bezpečně! No není to super? OK, kecám, v Krnově i Brně je krásně, zajeďte se podívat! Jo a skočil jsem si z letadla ze 4 kilometrů. A dopadnul do měkkého – do hnoje.

Nějak se to stalo, že jsem se přichomýtnul do HSBC. Nějak se to stalo, že ve spolupráci se Srí Lankou, Egyptem, Hong Kongem a Filipínama pokračuji doteď. Je to… zajímavý zážitek, když mluvíte s někým ze Srí Lanky a chvílemi si mezi bzučením a chrčením telefonu říkáte, jestli na vás ještě stále mluví anglicky.

Tohle dvakrát a jedeeeem!

Stále jsem si nic nezlomil ani jinak vážněji neublížil. Vzhledem k tomu, že jsem se pustil s docela brutálním nadšením do sportu, tak je to trochu zklamání. 2 hodiny týdně o vás lámou florbalové hole (ok, povedlo se to jen jednou), další dvě nastavujete hlavu míči v podivném sportu nazývaném kopaná (občas by se spíš hodil pojem okopávaná), pak se pokoušíte o sebevraždu na freeline skates, když to nejde na freelinech, zkoušíte to na inlinech, no a nakonec riskujete zatčení a ránu obuškem při geocachingu, což je sport, při kterém lezete tam, kam se nemá. A nic!

Inu, řekl jsem si tedy, že když žádná jednoduchá metoda nezabrala, je třeba se inspirovat Titanicem. A takhle to dopadlo – kapitán.

A prostě takhle žiju. A ještě jsem pár věcí zatajil. ;)

Štítky: , , ,

Nechat komentář

You must be logged in to post a comment.