Partyandilek: blog

Reality show s jednou jedinou hlavní postavou

Logo (rainbow)

Příspěvky se štítkem ‘plurk’

Zlatý týden

Uplynulý týden byl prostě legen… (počkejte si)… dární!  Bylo to všechno tak úžasné, že by si každý den zasloužil svůj vlastní „zápis v deníčku“, ale prostě nebyl čas a stejně text a pár fotek nevystihne, jak skvělé to bylo! (Pokračování textu…)

Týden cestování u konce

Bezchybný, dokonalý, nejlepší, luxusní. To jsou adjektiva, která nejpřesněji vystihují uplynulý týden. (Pokračování textu…)

Krnov nejluxusnější

Včera jsem se vydal směr železniční stanice Krnov – Cvilín za těma krnovskýma ženama. Dobré to bylo!

Musíte se uspokojit s několika fotkama, text jsem cenzuroval a cenzuroval, až mi z něj nic nezbylo, že. Prostě kupování Frisca na Inkartu, déšť se saponátem, týpek, co koukal po popelnicích, koncert na náměstí, pomlouvání cikánů sedících 2 metry vedle a jejich smích… luxus!

(Pokračování textu…)

Obyčejně neobyčejná středa

Dnes typický flákací den. Budíček v 10, omrknout Plurk, vyřídit pár povinností, poštu (po týdnu bylo načase), omrknout Plurk, věnovat se nicnedělání, omrknout Plurk

Odpoledne si sestra mezi utíráním loužiček našla chvíli na to, aby mi udělala k obědu naprosto skvělou domácí pizzu, začínám mít někdy pocit, že z ní nakonec něco bude. Pokud ji to štěně nesežere…

A nakonec ven s  Peťulou, která mi ukázala místa mi dosud neznámá, včetně luxusního potůčku, u kterého děsně kousali komáři. Hlavně teda mě, jak už možná z Plurku víte. A jako první dokázala diagnostikovat příčinu mých studených rukou, takže už je jen a jen na mě, jak ji vyřeším. (Pokračování textu…)

V pátek? Blázni mají svátek!

Probuzení po 10. hodině, prostě typický čas vstávání běžného (i když už bývalého) Blaničáka. Není divu, když jsem se do noci dělal s tímhle blogískem, abych vám udělal radost. A že se mi to podle reakcí povedlo! Jen namátkou budu citovat věrné čtenáře… „Vinie Honzo, jsi hodně rád v přítomnosti kluků a nebo právě malých holčiček.“ „Josefínka Jestli jsi gay nebo pedofil neasi“ „Sylvinka ať to shrneme, partyandilek je úchyl, to jsme věděli už dávno, tak co se řeší? :D“ „Josefínka tojevůl xD“ „Cookie XDDDDD vrahu.“ „Josefínka Když to není ani vtipné, nudné, trapné ani nic… já tomu fakt nerozumín. Ale seru na to už.“ (Pokračování textu…)