Partyandilek: blog

Reality show s jednou jedinou hlavní postavou

Logo (rainbow)

Mé poslední dny

Mé poslední dny (vy víte, jak to myslím) byly nabité, až moc. Vše začalo pondělní pětihodinovou cestou z Ostravy, kde bydlím, do Prahy, kde teda spíš přebývám. Co taky čekat od bydlení na koleji, že.

Úterní den se nesl ve znamení nakupování. Většinu fotek (dvoje boty, dvě košile, dva klobouky) jsem už stihnul nasdílet na Plurku, tak jen doplním…

Fotka "žabek"

Nové "žabky".

Fotka "ozdoby"

Další "ozdoba".

A přišla středa. Dětem končila škola a začínaly prázdniny, mi končilo bydlení na koleji Blanice a začínalo bydlení na koleji Jarov III F. Takový stěhovací den bych nikomu nepřál. Opět udeřily třicítky, já namísto u vody strávil den cestováním přehřátými autobusy, jejichž řidiči jezdí mnohdy „jak je na vojně s tankem naučili“, tedy ideálně přes každou díru, kterou na cestě potkají. Přidejte k tomu kufr, batoh, igelitku a florbalovou hokejku. U vystěhování se navíc kontroluje, zda je vyklízená buňka uklizena, vytřená podlaha, umytý záchod (brr!) a tak. Jako obvykle jsem měl více štěstí než rozumu. Protože jsem v daný čas vystěhování neměl ještě ani sbaleno, natož uklizeno, musel jsem „kontrolorku“ požádat o dodatečný čas. Jaké příjemné překvapení, když poté místo ní přišla velmi milá paní skladní, která se už taky těšila domů, takže jen zkontrolovala, jestli jsem nic nezapomněl, vypsala potvrzení a popřála mi hezký den. Z nového ubytování jsem měl bezprostředně naprosto vynikající pocity, tak snad mi to vydrží.

Fotka pokoje

Pokoj, ve kterém jsem ubytovaný.

Foto buňky

Je to tady fakt hezké...

Fotka koupelny

Překrásná koupelna!

Fotka výhledu

Pohled z balkonu.

Fotka pohledu k tramvaji

Na tramvajovou zastávku 50 metrů, co víc si přát?

Čtvrtek opět nákupy. Divíte se? Miluju nakupování v Praze!

Fotka přívěšku.

Láska na první pohled.

Fotka další ozdůbky

Odolali byste?

Fotka přívěšku se Sluncem

Podobný mám, ale už je nechutně olezlý, takže vlastně náhrada.

Pokud se vám povedlo dočíst příspěvek až sem, pak gratuluji. Zároveň děkuji za pozornost a těším se u dalšího článku.

Štítky: , ,

Nechat komentář

You must be logged in to post a comment.